z ostatniej chwili
Kasa urzędu czynna: Wtorek: 8:00-12:00 Środa: 13:00-15:00 Czwartek: 8:00-12:00 Wpłaty dokonać można w każdej placówce BS Mszana Dolna – bez prowizji
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem
Powiększ: A A A
A A A A A

Aktualności


Wygrały śpiewająco

30/11/2023, dodał: Magda Polańska czytano: 504 razy
W sali widowiskowej Limanowskiego Domu Kultury odbył się finał XXI Konkursu Poezji i Pieśni Patriotycznej, w którym wzięli udział uczniowie trzech szkół z terenu gminy Mszana Dolna – Szkoły Podstawowej nr 2 w Kasince Małej, Zespołu Szkoły i Przedszkola nr 1 w Kasinie Wielkiej oraz Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej.

Występy uczestników w kategorii Pieśń Patriotyczna oceniało jury składające się z nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Limanowej. Pierwsze miejsce wywalczył zespół z  Kasiny Wielkiej, a trzecie – ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Kasince Małej. W kategorii Poezja Patriotyczna również bezkonkurencyjny okazał się Zespół Szkoły i Przedszkola nr 1 w Kasinie Wielkiej, zdobywając najwyższe miejsce oraz uznanie komisji konkursowej.

Nagrody dla laureatów konkursu ufundowało Starostwo Powiatowe w Limanowej, Urząd Miasta Limanowa oraz Urząd Gminy Limanowa.

Honorowy Patronat na d konkursem sprawowali: Starosta Limanowski oraz Burmistrz Miasta Limanowa.


Dorota Borowiec